Still life

Zdjęcia  reklamowe typu still life znacząco różnią się od zdjęć packshotowych. Przede wszystkim wokół produktu tworzona jest pomysł i wykonuje się scenografie. W przypadku reklamy wizualnej, to właśnie odpowiednio wystylizowane zdjęcie zwraca uwagę klienta, przyciąga jego wzrok. Dzięki temu, że nasz zespół łączy ludzi o różnych umiejętnościach, wyróżnia nas niestandardowe podejście do każdego zlecenia. Dzięki naszemu doświadczeniu, wiedzy oraz profesjonalnemu sprzętowi doskonale wiemy, jak przedstawić produkt, aby jak najlepiej się prezentował.

Zdjęcie reklamowe still life – wymagają fajnego pomysłu, budowy scenografii, wyszukanego oświetlenia oraz złożonego retuszu. Zdjęcie tego typu przedstawia jeden lub cały zestaw produktów a dodatkowo wspomagany jest rekwizytami ,dodatkami.

Naszym atutem jest także poczucie estetyki, znajomość zasad kompozycji i podążanie za panującymi trendami, a nawet bycie o krok przed nimi. Tworząc stylizowane sesje zdjęciowe dokładnie zapoznajemy się z fotografowanym produktem, tak aby jak najlepiej dobrać do niego całą scenografię. W zależności od przeznaczenia zdjęcia, odpowiednio dobieramy kadr, proporcje zdjęcia, oświetlenie i głębię ostrości. Naszym celem jest opowiedzenie historii, która sprawi, że klient utożsami się z Państwa produktem i ostatecznie zdecyduje się na jego zakup. Odpowiednio przygotowaną stylizacją możemy pomóc w pozycjonowaniu Państwa produktu lub marki, czy też stworzeniu odpowiedniego wizerunku. Charakteryzuje nas zrozumienie potrzeb i wymagań klienta. Przed przystąpieniem do sesji, zbieramy informacje na temat fotografowanego produktu, tak aby zdjęcia i stylizacja były jak najbardziej wiarygodne. Stylizowane zdjęcia są doskonałym uzupełnieniem zdjęć packshotowych i świetnie sprawdzają się w materiałach reklamowych, takich jak katalogi, ulotki, billboardy, gazety czy strony internetowe. Zdjęcia typu still life są esencją fotografii reklamowej, wzbudzają zainteresowanie klienta, a także wiele emocji. Doskonale wiemy, że podstawową rolą zdjęcia w reklamie jest podwyższanie atrakcyjności przekazu, dlatego istotne jest, aby było ono najwyższej jakości. Mamy możliwość realizacji zleceń we własnej pracowni lub w miejscu wskazanym przez Państwa.

Cena uzależniona jest od ilości produktów, stopnia trudności zdjęć oraz czasu na realizację zlecenia. Na cenę wpływa także  rodzaj licencji na wykorzystanie danego zdjęcia na różnych polach eksploatacji.

zdjęcie_kampania_reklamowa_produkt_Ziaja_kosmetyki Andrzej Jarek Studio – fotograf still life