Zdjęcia katalogowe ,packshot

zdjecia katalogowe

fotografia reklamowa ,packshot

fotografia reklamowa

Zdjęcia katalogowe , fotografia produktowa ,packshot

Zdjęcia katalogowe, zdjęcia produktowe 

Zdjęcia katalogowe pozwala wyeksponować określone cechy produktu z użyciem odpowiedniej oprawy, określonego światła. Zdjęcia te są wykorzystywane w materiałach firmowych przeznaczonych do druku: katalogi , informatory. Fotografia produktowa może zdziałać bardzo wiele, wpływając na rozwój marketingu i danej branży.

Zdjęcia katalogowe muszą być wykonane bezbłędnie pod względem technicznym jak i powinny pokazywać przedmiot z możliwie najlepszej strony tak aby oddawały w 100% rzeczywisty obraz. Czasem aby zakłamać rzeczywistość przedmiotu wykonujemy ujęcia z i szukamy najlepszej perspektywy, gdzie przedmiot wygląda.
Zaczynając robić zdjęcia katalogowe należy w pierwszej kolejność przygotować stanowisko pracy (lampy, stoły, modyfikatory etc.). Jest wiele schematów oświetlenia, zależy przede wszystkim od tego co chcemy uzyskać. Światło konturowe podkreśla formę kształt przedmiotu, światło miękkie niweluje brzydkie cienie i jest najbardziej pożądane.
Fotografia katalogowa

Odpowiednie wykreowanie produktu pozwoli na podkreślenie danej marki i wydobycie jej charakteru. Indywidualne podkreślenie oryginalności produktu jest niezwykle ważnym procesem w działaniach marketingowych każdej firmy.
Możliwość skorzystania z fotografii produktowej daje wiele korzyści – zdjęcia może wystylizować fotograf, istnieje także wybór prostych zdjęć typu packshot.

Packshot

Każda firma pragnie wyeksponować swój produkt tak, aby przyciągać rzesze klientów. Warto zatem dobrać zdjęcia produktu tak, aby zachęcały do zapoznania się z daną ofertą. Postawić warto na najwyższą jakość i dostosowanie zdjęć do swoich własnych oczekiwań i potrzeb klientów.
Ciekawy efekt dają zdjęcia fashion, beauty, czy na białym tle. Efektowność i indywidualne podejście do każdego klienta to nasze cechy rozpoznawcze.