Fotograf kreatywny specjalizuje się w wykonywaniu oryginalnych zdjęć, w nietypowych miejscach oraz z wykorzystaniem niepozornych atrybutów.
Poszukując inspiracji i pomysłów do kreatywnej sesji zdjęciowej warto zapoznać się z fotografiami innych użytkowników na różnego rodzaju forach i portalach internetowych.
W takiej sytuacji najlepszym wyborem jest fotografia kreatywna. Zdjęcia te wykorzystują rożne efekty poprawy i udoskonaleń produktu. Jednym z sekretów fotografii reklamowej jest imitacja kropel wody poprzez użycie mikstury gliceryny z wodą. Butelka szkła zanim zostanie sfotografowana najpierw jest impregnowana otóż po to aby lepiej „odbijała” światło.
Fotografie to wspaniała reklama dla firm a także pamiątka z ważnych wydarzeń i rodzinnych uroczystości. Wiele młodych osób pragnie, aby zdjęcia z ważnego dnia były niebanalne i niepowtarzalne. Firmy, które chcą się wyróżnić na rynku także szukają nieszablonowych rozwiązań.
Poniższe zdjęcie kremu Loreal zostało zrobione przez fotografa kreatywnego Andrzeja Jarka. Fotografia kreatywna powstała poprzez wielokrotny upadek kremu do zbiornika z mlekiem (efekty specjalne typu splash). Wykonano około 500 zdjęć gdzie wybrano do dalszej obróbki graficznej (postprodukcji) 3 zdjęcia. Pudełko kremu  zostało wykorzystane z jednego zdjęcia natomiast rozbryzg tzw „splash” wody został wymodelowany z trzech zdjęć. Zdjęcie to nie zostało wykonane techniką focus stacking.
fotograf-kreatywny -Loreal-krem-zdjecie-reklamowe

Andrzej Jarek Studio – fotograf kreatywny
www.andrzejjarek.pl

Kreatywne zdjęcia to doskonała reklama  która nadaje wyjątkowego charakteru danego produktu.

Koszt tego typu sesji to zazwyczaj kwota kilkuset złotych. Cena uzależniona jest od ilości zdjęć , charakteru zdjęć, pomysłu, rekwizytów i dodatków specjalnych.

Pracujemy nad kremem Loreal  – sesja w mleku typu splash oraz zdjęcia katalogowe typu packshot

packshot zdjęcie na białym tle kream Loreal - zdjecie testowe

packshot zdjęcie na białym tle kream Loreal – zdjecie testowe